شستشوی نمای شیشه ای

شستشوی نمای شیشه ای

با نگاهی به اطراف خود می توان ساختمان های بسیار بزرگی را مشاهده کرد که تمام شهر را پر کرده اند. این ساختمان ها برای زیبایی بیشتر دارای نمای شیشه ای می باشند. نماشویی یکی از کار های مهم و اساسی برای نظافت شیشه و ساختمان ها می باشد. شستشوی نمای شیشه ای ساختمان ها کاری مشکل بوده و کار در ارتفاع را می طلبد.

ساختمان های موجود در شهر های بزرگ به دلیل وجود کارخانه و ماشین های زیاد دچار آلودگی و کثیفی می شوند به همین سبب لازم است که شستشوی شیشه های نمای ساختمان حتما انجام شود تا ساختمان ها زیبایی خود را از دست ندهند. حتی ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی، ساختمان های کثیف دچار فرسایش شوند و حتی از بین بروند. عمل نماشویی باید حداقل سالی دو مرتبه انجام شود تا عمر ساختمان زیاد شده و زیبا بماند.

نمای ساختمان ها ممکن است از سنگ، کامپوزیت، آجر، شیشه و ... تشکیل شده باشند. هر کدام از آن ها، روش نماشویی مخصوص به خود را دارد که باید برای شست و شو به آن عمل شود. عمل شست و شو باید در زمان های مشخصی انجام شود تا ماندگاری تمیزی بیشتر شود. به طور مثال نماشویی ساختمان بهتر است در بهار و تابستان انجام شود زیرا در این فصل ها بارندگی های اسیدی وجود ندارد و ساختمان های تمیز شده تا فصل زمستان تمیز خواهند ماند.

نماشویی ساختمان با طناب

شستشوی نمای ساختمان را می توان با روش های زیادی انجام داد. این روش ها شامل استفاده از داربست، استفاده از تی تلسکوپی، استفاده از کلایمر و استفاده از طناب می باشد.  به تمام مراحل کار در ارتفاع به وسیله ی تجهیزات تخصصی راپل می گویند.

شستشوی شیشه ساختمان با طناب یکی از بهترین و پر کاربرد ترین روش های نماشویی می باشد. این روش نسبت به روش های دیگر هزینه ی کمتری در بر دارد. همچنین این روش سرعت انجام کار بالایی دارد به همین سبب افراد زیادی مایلند ساختمان های خود را به وسیله ی کار با طناب و یاRope Access  انجام دهند.

 

شستشوی نمای شیشه ای

 

افرادی که نماشویی با طناب را انجام می دهند باید ویژگی های خاصی را داشته باشند. به طور مثال آن ها به هیچ عنوان نباید ترس از ارتفاع داشته باشند در غیر این صورت ممکن است هم به خود و هم به ساختمان آسیب بزنند. دسترسی با طناب به قسمت های مختلف ساختمان انجام می شود و به خوبی نمای ساختمان شست و شو داده می شود.

شرکت های بسیار زیادی عمل نماشویی را انجام می دهند اما شما باید قبل از انتخاب یک شرکت، آشنایی لازم را با این شرکت ها داشته باشید. شرکت آکام پوشش شهر یکی از شرکت هایی می باشد که در این امر بسیار با تجربه است و دارای سابقه کاری بالایی می باشد. افرادی که در این شرکت استخدام هستند و کار می کنند دارای مهارت بالایی درامر نماشویی می باشند و تخصص لازم را در آن زمینه دارند.

در نماشویی ساختمان ها با طناب باید دقت داشت باشید که این عمل در شب و یا زمان باد و باران انجام نشود زیرا ممکن است فرد انجام دهنده دچار مشکل شود و آسیب ببیند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :