نماشویی,شستشوی نمای ساختمان,کار با طناب,کار در ارتفاع

شرکت آکام پوشش شهر با تجهیزات حرفه ای و مهارت عالی و کادری مجرب دارای مدرک  بین المللی از کشور انگلستان IRATA جهت نماشویی،شستشوی نما ، نظافت نمای ساختمان  با تجربه بسیار بالا و کارکنان مجرب در زمینه نماشویی، بصورت دسترسی با طناب rope access  راپل خدمات ارایه می دهد.

شستشوی نمای ساختمان ، نماشویی عامل مهمی بر زیبایی ساختمان شماست ، معماری های نوین و پیشرو استفاده از مصالح گران قیمت و اجرای کار با هزینه بالا در نهایت یک ساختمان مجلل را می آفریند اما برای حفظ زیبایی ساختمان و ماندگاری زیبایی ساختمان در گرو تمیز نگه داشتن وشستشوی نمای ساختمان است. وجود ذرات و آلاینده ها نمای ساختمان ها را فرسوده و کدر می کند جهت شفاف کردن نمای ساختمان تنها آب (شستشوی نما )می تواند نمای گران قیمت شما را مثل روز قبل زیبا کند.

شرکت آکام پوشش شهر به شماره ثبت 366212 با بیش از 10 سال تجربه کاری و بیش از یک میلیون متر مربع کار اجرایی شرکت همراه با کارکنان مجرب و حرفه ای در بخش کار در ارتفاعات توسط راپل آماده انجام خدمات به شرح زیر است.

خدمات راپل نماشویی، شستشوی نمای ساختمان،شستشوی شیشه،شستشوی کامپوزیت ،شستشوی سنگ،شستشوی آجر،شستشوی برجها  :

شستشوی دستی نما :شستشوی نمای ساختمان توسط راپل صورت میگیرد. شستشوی دستی برای سطوح صیغلی شده و درخشان مثل نمای فریم لس یا نمای شیشه ای ، نمای کامپوزیت ، نمای HPL و ...که به کمک مواد سرکه صنعتی و محلول آب ، الکل و مواد شوینده اسیدی و قلیایی سطح مربوطه را با دستمال های نانو صورت پذیرمی شود.

دستگاه های Water Jet کارواش نما :

  1. واتر جت آب سرد
  2. واتر جت آب گرم
  3. واتر جت برقی
  4. واتر جت با موتور بنزینی
  5. واتر جت ثابت مرکزی

شستشو به کمک دستگاه واتر جت:

واتر جت به دستگاه آب پاشی با فشار آب قوی که می تواند آب شهری را با فشار بسیار قوی بین 180 تا 450 بار پاشش نماید که می تواند هرگونه آلودگی و مواد چسبیده به نما ساختمان را به راحتی بزداید. قدرت واتر جت 180 تا 450 بار می تواند از نازل با سری های مختلف به سطح خارج نماید.

از این دستگاه می توان بدون نصب داربست تنها به کمک دسترسی با طناب(راپل)شستشو را انجام داد ، به کمک این دستگاه می توان نما های سیمانی ، آجری ، برج های مرتفع ، نمای سنگی ، نمای آجری ،نمای کامپوزیت،نمای شیشه ای و ... را نماشویی کرد.

نظافت نمای ساختمان با واترجت آب گرم :

واتر جت آب گرم برای شسشوی نما در مکان های صنعتی که نمای چربی دارند به کار برده می شود تا بتوان به راحتی الاینده ها را از سطح نما پاک کرد. همچنین برای شستشوی نماهای تاریخی به دلیل فرسوده بودن آب گرم صورت می گیرد که به بافت های آن آسیبی نرسد. جت واتر با دمای 150 درجه سانتی گراد و با فشار 250 از نازل واتر جت خارج می کند.

از واتر جت نیز می توان جهت شستشو و نظافت مکان هایی مانند آشپزخانه های صنعتی ،پالایشگاه ها ی نفتی ،تعمیرگاه ها ،سقف سالن ها ،صنایع مختلف و بناهای تاریخی استفاده نمود .

واتر سند بلاست  :

واتر سند برای از بین بردن سطوحی با جرم های سخت مانند دیوارهای سیمانی،آجری و ... که نمی توان آن را با واتر جت تمیز کرد کاربرد دارد.

از دیگر کاربرد های دستگاه واتر سند میتوان تمیز پاکسازی رسوبات آهکی و رنگ زدایی ،رسوب زدایی ،ماسه و .... را انجام داد.

بسته به جرم سطوح و رسوبات از سیلیس با دانه بندی های مخصوص به فراخور سطح مربوطه استفاده می شود .

آب که با فشار بسیار بالا به سمت نازل حرکت می کند و با جذب دانه های سیلیس از راه شیلنگ می گردد ،که هنگام خروج ترکیبی از سیلیس و آب از نازل را مشاهده میکنیم .

کاربری واتر سند بلاست  : شستشوی نما و سطوح بدون داربست

واتر سند بلاست نمای آجری ، واتر سند بلاست نمای سنگی ، واتر سندبلاست نمای رومی ،واتر سند بلاست نماهای سیمانی و کلیه سطوح .

با ما تمیزی ساختمان را تجربه کنید.

 

 

 

 

 

نماشویی,خدمات نما,نماشویی در ارتفاع,نماشویی بدون داربست,رزین نما,نماشویی تهران,خدمات نما,پیمانکاری نما,راپل کاری,پاک کردن نما,پاک کردن شیشه,پاک کردن سطوح,نماشویی سنگ,شستشو بدون داربست,سند بلاست,کار با طناب,تعمیر و شستشوی نما,شستشوی نمای ساختمان های بلند,شستشوی برجها,شستشوی کنیتکس,شستشوی ترموود,شستشوی نمای کامپوزیت,شستشوی سنگ نما,شستشوی لوور الومینیومی,شستشوی برجهای شیشه ای,شستشوی پنجرها,واتربیس,واتر جت,صخره نوردی صنعتی

ارسال نظر
حیدری : شستشوی نمای ساختمانهای مترو
2 0
تشکر ویژه دارم از مدیریت و تمامی پرسنل شرکت اکام پوشش شهر که در کمترین زمان ممکن کارهای واگذار شده را به بهترین شکل ممکن و با نهایت دقت به اتمام رساندن شرکت راه اهن
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :