تجزیه و تحلیل داربست با دسترسی با طناب

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 در ساعت 1 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

داربست یا دسترسی با طناب  

هنگامی که یک ساختمان نیازمند تعمیر و نگهداری می باشد، معمولا دو گزینه روبه روی شما قرار می گیرد، اول اینکه از داربست استفاده کنید و در وهله دیگر متصل به دسترسی با طناب شوید. در مرحله اول نیروی انسانی و هزینه بیشتری صرف می شود و در عین حال مرحله دوم ارزان تر و تخصصی تر می باشد.

مجوزها

 تقریبا استفاده از داربست با مجوز صورت می پذیرد. برای راه اندازی داربست باید تمام نکات مندرج در آیین نامه را رعایت نمایید، خوب همین امر هم زمان بیشتری را تحت الشعاع قرار می دهد و هم میزان سرمایه گذاری و هزینه را بالا می برد. اما در صورت بهره گیری از دسترسی با طناب به طبع علاوه بر مجوز فقط نیازمند بکارگیری از نیروی متخصص یا تکنسین هستید. 

 دسترسی با طناب

دسترسی با طناب

هزینه ها

برای استفاده از داربست باید وقت صرف کنید تا مجموعه ای را پیدا کنید که علاوه بر تخصص از هزینه مقبولی نیز برخوردار باشد و نکته مهم تر اینجاست که چنانچه همه موارد را در نظر بگیرید، نمی توانید مانع از فرسودگی و خراب شدن داربست ها شوید، در دسترسی با طناب نیروی متخصص به تنهایی می تواند همه کارها را با سرعت و دقت بالاتری انجام دهد و هزینه را نیز کاهش بخشد.

 

در ساختمان های بلند داربست های بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد، در صورتیکه که در دسترسی با طناب میزان ارتفاع هیچ گونه تاثیری در عملیات به وجود نمی آورد. فعالیت در داربست زمانی بیشتری را اِشغال می کند و در پاره ای مواقع حتی به یک ماه نیز می رسد، این امر نارضایتی مشتریان را پدید می آورد و حتی ممکن است کسب و کار را دچار چالش کند.

 داربست

 داربست

در دسترسی با طناب ایمنی بالاتر و تخصص بیشتری نیاز است و همانطور که مطلع هستید امروزه راپل کاری یکی از مدرن ترین شیوه های حفظ و نگهداری ساختمان می باشد. این متد مورد توجه دنیای امروز واقع شده و توانسته نقش چشمگیری در توسعه کسب و کار ایفا نماید.

یکی از ویژگی های مهم مجموعه آکام پوشش شهر پرورش نیروهای متخصص و بهره گیری از به روزترین سیستم های حفظ و نگه داری ساختمان و راپل کاری می باشد. ما توانسته ایم با کادری مجرب در این صنعت پیش قدم باشیم و رضایت مشتریان جلب نماییم. جهت مشاوره رایگان با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :