نماشویی (شستشوی نما)

نماشویی ساختمان

شرکت آکام پوشش شهر با تجهیزات حرفه ای و مهارت عالی و کادری مجرب دارای مدرک  بین المللی از کشور انگلستان IRATA جهت نماشویی،شستشوی نما ، نظافت نمای ساختمان  با تجربه بسیار بالا و کارکنان مجرب در زمینه نماشویی، بصورت دسترسی با طناب rope access  راپل خدمات ارایه می دهد.

شستشوی نمای ساختمان ، نماشویی عامل مهمی بر زیبایی ساختمان شماست ، معماری های نوین و پیشرو استفاده از مصالح گران قیمت و اجرای کار با هزینه بالا در نهایت یک ساختمان مجلل را می آفریند اما برای حفظ زیبایی ساختمان و ماندگاری زیبایی ساختمان در گرو تمیز نگه داشتن وشستشوی نمای ساختمان است. وجود ذرات و آلاینده ها نمای ساختمان ها را فرسوده و کدر می کند جهت شفاف کردن نمای ساختمان تنها آب (شستشوی نما )می تواند نمای گران قیمت شما را مثل روز قبل زیبا کند.

شرکت آکام پوشش شهر به شماره ثبت 366212 با بیش از 10 سال تجربه کاری و بیش از یک میلیون متر مربع کار اجرایی شرکت همراه با کارکنان مجرب و حرفه ای در بخش کار در ارتفاعات توسط راپل آماده انجام خدمات به شرح زیر است.

خدمات راپل نماشویی، شستشوی نمای ساختمان،شستشوی شیشه،شستشوی کامپوزیت ،شستشوی سنگ،شستشوی آجر،شستشوی برجها  :

شستشوی دستی نما :شستشوی نمای ساختمان توسط راپل صورت میگیرد. شستشوی دستی برای سطوح صیغلی شده و درخشان مثل نمای فریم لس یا نمای شیشه ای ، نمای کامپوزیت ، نمای HPL و ...که به کمک مواد سرکه صنعتی و محلول آب ، الکل و مواد شوینده اسیدی و قلیایی سطح مربوطه را با دستمال های نانو صورت پذیرمی شود.

دستگاه های Water Jet کارواش نما :

  1. واتر جت آب سرد
  2. واتر جت آب گرم
  3. واتر جت برقی
  4. واتر جت با موتور بنزینی
  5. واتر جت ثابت مرکزی

 

نماشویی ساختمان

شستشو به کمک دستگاه واتر جت:

واتر جت به دستگاه آب پاشی با فشار آب قوی که می تواند آب شهری را با فشار بسیار قوی بین 180 تا 450 بار پاشش نماید که می تواند هرگونه آلودگی و مواد چسبیده به نما ساختمان را به راحتی بزداید. قدرت واتر جت 180 تا 450 بار می تواند از نازل با سری های مختلف به سطح خارج نماید.

از این دستگاه می توان بدون نصب داربست تنها به کمک دسترسی با طناب (راپل) شستشو را انجام داد، به کمک این دستگاه می توان نما های سیمانی، آجری، برج های مرتفع، نمای سنگی، نمای آجری ،نمای کامپوزیت، نمای شیشه ای و ... را نماشویی کرد.

 

نظافت نمای ساختمان با واترجت آب گرم :

واتر جت آب گرم برای شسشوی نما در مکان های صنعتی که نمای چربی دارند به کار برده می شود تا بتوان به راحتی الاینده ها را از سطح نما پاک کرد. همچنین برای شستشوی نماهای تاریخی به دلیل فرسوده بودن آب گرم صورت می گیرد که به بافت های آن آسیبی نرسد. جت واتر با دمای 150 درجه سانتی گراد و با فشار 250 از نازل واتر جت خارج می کند.

از واتر جت نیز می توان جهت شستشو و نظافت مکان هایی مانند آشپزخانه های صنعتی ،پالایشگاه ها ی نفتی ،تعمیرگاه ها ،سقف سالن ها ،صنایع مختلف و بناهای تاریخی استفاده نمود .

واتر سند بلاست  :

واتر سند برای از بین بردن سطوحی با جرم های سخت مانند دیوارهای سیمانی،آجری و ... که نمی توان آن را با واتر جت تمیز کرد کاربرد دارد.

از دیگر کاربرد های دستگاه واتر سند میتوان تمیز پاکسازی رسوبات آهکی و رنگ زدایی ،رسوب زدایی ،ماسه و .... را انجام داد.

بسته به جرم سطوح و رسوبات از سیلیس با دانه بندی های مخصوص به فراخور سطح مربوطه استفاده می شود .

آب که با فشار بسیار بالا به سمت نازل حرکت می کند و با جذب دانه های سیلیس از راه شیلنگ می گردد ،که هنگام خروج ترکیبی از سیلیس و آب از نازل را مشاهده میکنیم .

کاربری واتر سند بلاست  : شستشوی نما و سطوح بدون داربست

واتر سند بلاست نمای آجری ، واتر سند بلاست نمای سنگی ، واتر سندبلاست نمای رومی ،واتر سند بلاست نماهای سیمانی و کلیه سطوح .

با ما تمیزی ساختمان را تجربه کنید.

 

نماشویی ساختمان به روش دسترسی با طناب ropeaccess

 

نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان از طریق کار در ارتفاع یا نماشویی در شهر های بزرگ امری ضروری است. به خاطر اینکه چهره ساختمان­های شهر را زیبا می­کند. غلظت آلاینده­های جوی بسیار زیاد است و با گذشت زمان روی سطوح ساختمان رشد می­کنند، ساختمان هایی که در کنار اتوبان ها قرار دارد بیشتر در معرض این آلاینده ها قرار میگیرند. همچنین این ساختمان­ها بیشتر در معرض رطوبت قرار دارند، که میتواند تاثیر بدی را روی ساختمان بگذارد و نمای ساختمان را کثیف نشان دهد.

 

راپل ، تمیز کردن نمای ساختمان و پنجرها با دسترسی با طناب

تمیز کردن نمای ساختمان و یا شستشوی نمای ساختمان و پنجرها و سایبانها به روش دسترسی با طناب ropeaccess ثابت می کند که یک این روش مقرون به صرفه ، ایمن برای نماشویی ساختمان است. با توجه به حداقل زمان راه اندازی روش دسترسی با طناب در اکثر برنامه های شست و شوی نمای ساختمان ، نماشویی ساختمان استفاده می شود. این امر با در نظر گرفتن نیاز مشتری و تکنسین ها انجام می شود و افرادی که برای این کار کار در ارتفاع استخدام می شوند باید به صورت حرفه ای آموزش دیده باشند.

 

کارهای مقدماتی قبل از شروع نماشویی ساختمان

-         قبل از شروع یک برنامه نماشویی، مشخص کردن انواع مصالح کاربردی در نمای ساختمان اعم از شیشه ، کامپوزیت ، آجر ویا سنگ تراشی موجود در ساختمان امری مهم است و باید مناسب ترین روش تمیز کردن را برای هر نوع انتخاب کنید. تفکیک در بین انواع مختلف سنگ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به عنوان مثال ، بعضی از آجرها ممکن است حاوی ناخالصی ها باشند ، مانند ذرات آهن که می توانند با برخی از مواد تمیز کننده واکنش نشان دهند و در نتیجه رنگ آن تغییر کند. انتخاب روش نامناسب برای  نماشویی ساختمان می تواند صدمات جبران ناپذیری به مصالح ساختمان وارد کند ، بنابراین هنگامی که شک دارید بهتر است، با شرکت هایی که کار شستشویی ساختمان ها را انجام می دهند مشورت داشته باشید.

-         همچنین توجه داشته باشید که برخی مواد شیمیایی (و حتی آب) که برای سنگ تراشی بی خطر هستند می توانند سایر عناصر ساختمانی مانند عناصر فلزی ، شیشه ، شیشه پنجره های چوبی ، میله های پنجرهای آهنی خراب کرده یا به آن ها آسیب برساند. هر قسمت از ساختمان که در معرض تمیز کردن نیست اما ممکن است آسیب ببیند باید در حین نماشویی پوشانده شود و یا از آن قسمت محافظت شود تا ضرری به نمای ساختمان وارد نشود.

 

نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان با واتر جت و آب مقطر

برای تمیز کردن نمای ساختمان با آب سه روش وجود دارد:

  • •         شستشو با فشار

متداول ترین روش شستشوی فشار بر روی سطح نما با دستگاه واتر جن صنعتی است. در این نمونه از شستشوی نمای ساختمان فشار آب معمولاً کم است و در صورت لزوم افزایش می یابدو از برس شستشو  برای تمیز کردن استفاده می شود.

 

خیساندن

خیساندن ، همراه با فشار آب صورت میگیرد و و از آب برای شستشوی نهایی استفاده می شود. اما ممکن است تا چند هفته طول بکشد. این روش برای سنگ تراشی های تاریخی مناسب است.

 

 

شستشوی با بخار داغ

روش سوم برای نماشویی ساختمان، تمیز کردن بخار است که معمولا از این روش استفاده نمی شود ، اما می تواند برای از بین بردن رسوبات خاک و گیاهان از جمله گیاه پیچک مؤثر باشد. همچنین گزینه ای مناسب برای تمیز کردن سنگ هایی است که نسبت به اسیدهای موجود در برخی از پاک کننده های شیمیایی حساسیت نشان می دهند.

 

 

 

 

 

نماشویی,خدمات نما,نماشویی در ارتفاع,نماشویی بدون داربست,رزین نما,نماشویی تهران,خدمات نما,پیمانکاری نما,راپل کاری,پاک کردن نما,پاک کردن شیشه,پاک کردن سطوح,نماشویی سنگ,شستشو بدون داربست,سند بلاست,کار با طناب,تعمیر و شستشوی نما,شستشوی نمای ساختمان های بلند,شستشوی برجها,شستشوی کنیتکس,شستشوی ترموود,شستشوی نمای کامپوزیت,شستشوی سنگ نما,شستشوی لوور الومینیومی,شستشوی برجهای شیشه ای,شستشوی پنجرها,واتربیس,واتر جت,صخره نوردی صنعتی

ارسال نظر
حیدری : شستشوی نمای ساختمانهای مترو
5 0
تشکر ویژه دارم از مدیریت و تمامی پرسنل شرکت اکام پوشش شهر که در کمترین زمان ممکن کارهای واگذار شده را به بهترین شکل ممکن و با نهایت دقت به اتمام رساندن شرکت راه اهن
حجتی : نماشویی ساختمان انتقال گاز ایران
2 0
مجموعه ی آکام پوشش شهر بسیار متعهد و منظم بودن بسیار تیم حرفه ای و توانمندی دارند. امیدوارم همیشه موفق و پایدار باشید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :