تعمیرات نمای ساختمان

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 26 خرداد 1398 در ساعت 23 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تعمیرات نما

به مرور زمان نمای ساختمان از قیافه می‌افتد و فرسوده می‌شود. لذا برای حفظ زیبایی نمای ساختمان باید به تعمیر و نگه‌داری آن بپردازیم. البته نمای ساختمان‌های جدید و قدیمی بر اساس متریالی که در آنها به کار می‌رود، متفاوت است و همینطور در تعمیرات نیز متفاوت عمل می‌شود، اما مهم‌ترین نکته موجود اینست که تمامی نماهای ساختمان‌ها قابلیت تعمیر دارند. 

اگر در تعمیرات نما وقت لازم را بکار ببرید مدت‌ها حتی سال‌ها از هزینه تعمیر و نگه‌داری مبرا هستید. نمای ساختمان در برابر اثرات جوی آسیب می‌بیند پس بهتر است در تعمیرات نما از مواد و متریال با کیفیت و مناسب استفاده کنید. سپردن تعمیرات نما باید به افراد مجرب و حرفه‌ای باشد، چرا که نمای ساختمان بیانگر وضعیت آن می‌باشد و در روحیه و حال افراد تاثیر چشمگیری دارد.

تعمیرات نمای ساختمان

تعمیرات نمای ساختمان در آکام پوشش شهر

همانطور که می‌دانیم امروزه ساختمان‌ها ارتفاع بلندی دارند و نمی‌توان تعمیرات نما را به صورت سنتی به راحتی انجام داد. راپل کاری شیوه مدرن و کاربری می‌تواند در این فرایند نقش موثری داشته باشد. راپل کاری هم در صرفه جویی زمان و هم در پایین آوردن هزینه های تعمیرات، اثر بخشی بالایی دارد. 

افراد راپل کار با تجهیزات ایمنی، تخصص بالا و دانش فنی عملیات تعمیرات نما را در سریع‌ترین حالت ممکن محقق می‌سازند. راپل کار قبل از انجام فرآیند تمام نمای ساختمان، وضعیت آن را مورد ارزیابی و کنترل قرار می‌دهد و درصد خطا را به صفر می‌رساند. جالب است که بدانید این شاید در چند ساعت محقق گردد.

نگه داری نما

نگه داری نما

تعمیرات نما در حقیقت از بین بردن ایرادات و مشکلات روی نمای ساختمان می‌باشد و می‌تواند کلیه نمای ساختمان را در برگیرد اعم از نما، شیشه ها و ... نکته حائز اهمیت در تعمیرات نما، بالا بردن مقاوت و استحکام سطح است چرا که نما مستقیما با اشعه خورشید، باران، برف و آلودگی و موارد دیگر در ارتباط است.

نتیجه تعمیرات نما باید به گونه‌ای باشد که ماندگاری نمای ساختمان را افزایش دهد. مجموعه آکام پوشش شهر با کادر مجرب توانسته در راستای تعمیرات نما رضایت مشتریان خود را جلب نماید. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در سایت تماس به عمل آورید.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :