مهم ترین روش برای شست و شوی نمای ساختمان

10 / 10
از 3 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 در ساعت 2 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مهم ترین روش برای شست و شوی نمای ساختمان

همانطور که می‌دانید زیبایی یک ساختمان به ظاهر آن بستگی دارد. نماشویی ساختمان امروزه برگرفته از تکنولوژی مدرن و پیشرفته می‌باشد. این عملکرد حرفه‌ای نیازمند نیروی متخصص و دانش فنی است. ساختمان ها طرح‌ها و ظواهر متفاوتی دارند و در هر یک از متریال منحصر به خود استفاده می‌شود. 

امروزه عملیات نماشویی با بهره‌گیری از متدهای جدید صورت می‌پذیرد. مهم‌ترین روش برای شست و شوی نمای ساختمان، راپل‌کاری نام دارد. این روش از ایمنی و امنیت بالایی برخوردار بوده و در مقابل از نظر بعد هزینه پایین‌تر و مقرون به صرفه‌تر از روش‌های دیگر به شمار می‌رود.

راپل کاری در آکام

 راپل‌کاری مترو

در این روش شما می‌توانید زمان خود نیز بهینه‌سازی کنید به نوعی در کوتاه‌ترین زمان بیشترین بازدهی را به دست آورید. یکی از خدمات آکام پوشش شهر، شست و شوی نمای ساختمان‌های شیشه ای می‌باشد. همانطور که در عکس مشاهده می‌کنید، تیم مجرب ما توانسته در مدت زمان اندک بهترین تصویر را از نمای ساختمان پدید آورد.

در پروژه متروی تهران عملیاتی که صورت گرفت متشکل بود از:

1- جرم‌زدایی نمای شیشه‌ای ساختمان

2- نماشویی ساختمان مترو

3- نماشویی شیشه‌های مترو

4- راپل‌کاری مترو

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، هیچ اثری از جرم و آلودگی در تصویر مشاهده نمی‌شود. تمامی شست و شوی نمای ساختمان به واسطه راپل‌کاری انجام پذیرفت. این فرآیند پیچیده یک اتفاق جذابی را به ارمغان آورد.

راپل کاری

راپل‌کاری

تمامی آلاینده‌های این ساختمان با استفاده از مواد شوینده و جرم گیرهای قدرتمند از بین رفت. جالب است که بدانید راپل‌کاری یکی از روش های ارزان و موثر در نظافت ساختمان به شمار می‌رود. عدم استفاده از داربست مسیر را برای شست و شوی نما هموار می‌سازد، نماشویی با آب گرم می‌تواند بر تسهیل پاکیزگی بیفزاید. 

مجموعه آکام پوشش شهر از مجهزترین تجهیزات برای پاکسازی نما بهره می‌برد و نیروهای خبره آکام کاملا بر عملکرد خود تسلط دارند. تمام نکات ایمنی قبل از انجام عملیات توسط متخصصین ما بررسی و کنترل می‌شود، تا هیچ گونه خطایی رخ ندهد و مشکلی در حین عملیات به وجود نیاید. تا به امروز تجربه درخشان ما با رضایت شما همگام بوده، الویت آکام پوشش شهر اعتماد شماست. جهت ارائه خدمات می‌توانید با شماره های مندرج در سایت تماس به عمل آورید. 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :