اهمیت راپل کاری در ارتفاع

9 / 10
از 10 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398 در ساعت 16 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اهمیت راپل کاری در ارتفاع

ظواهر زیبا نمایانگر جلوه با شکوه یک ساختمان می باشد و اساس زیبایی بر پایه نظافت است. زمانیکه با ساختمانی مواجه می شویم، نمای زیبای آن می تواند نگاه را به خود جلب نماید. طبیعتا با گذشت زمان و بخاطر شرایط جوی نمای ساختمان نیز زیبایی خود را از دست دهد.

توسعه تکنولوژی همه چیز را تحت پوشش خود قرار داده است. امروزه دیگر شست و شوی نما به صورت سنتی مورد استقبال قرار نمی گیرد. با راپل کاری می توان نماشویی ساختمان را به بهترین شکل به سر انجام رسانید. تجهیزات با قابلیت بالا علاوه بر خدمات با کیفیت؛ مانع از بروز مشکل عدیده مالی و جانی می شود. در راپل کاری ابتدا باید از سلامت لوازم خود مطمئن باشید. در این مقاله پاره ای از اهمیت های راپل کاری را بیان خواهیم نمود.

 

راپل کاری

1-   تجهیزات مناسب

در نماشویی ساختمان با طناب می توانید اَهرم را برای صعود به کار ببرید و لازمه آن تنظیم اَهرم با لباس شما می باشد. سعی کنید از لباس مناسب و طناب استاندارد بهره گیرید.

2-   وسایل ایمنی

کلاه جزء مهم ترین ابزارهای ایمنی و حائز اهمیت در نماشویی ساختمان با طناب محسوب می شود. برای جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی کلاه ایمنی را بر سر داشته باشید.

3-   طناب استاتیک

طناب استاتیک می تواند در پایین آمدن از ساختمان به شما کمک کند. فقط از سلامت و نرمی آن مطمئن شوید و اندازه طناب را کنترل نمایید همیشه قبل از اقدام تمام موارد نکات ایمنی را بررسی کنید.

4-   لنگر قابل اطمینان

لنگر تنها چیزی است که راپل را در هوا نگه می دارد. اگر مشکل داشته باشد بدون شک در معرض خطر بزرگی قرار می گیرید. رینگ و قفل را حتما کنترل کنید. از اجناس با کیفیت و مرغوب در انجام عملیات خود بهره گیرید.

ایمنی راپل کاری در آکام

ایمنی راپل کاری در آکام

راپل کاری هزینه های شما را به حداقل میزان خود می رساند و جزء کاربردی ترین فناوری های روز به شمار می رود. تسریع در شست و شوی نما از مزایای مهم راپل کاری محسوب می شود. می توانید نورپردازی نمای خود را نیز به واسطه راپل کاری انجام دهید. برخی از ویژگی های این فرآیند شامل:

1-   ایمنی و امنیت بالا

2-   سرعت بالا

3-   کاهش هزینه

4-   شست و شوی کامل نما

مجموعه آکام پوشش شهر تهران با تجربه ای درخشان و داشتن گواهی نامه بین المللی، امکان ارائه خدماتی چون شست و شوی نما و راپل کاری را با حداکثر ایمنی و در حداقل زمان برای شما مهیا می سازد. جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره های مندرج در سایت تماس به عمل آورید.  

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :